reede, 4. jaanuar 2019

Nahal tumedad plekid on kadunud

Tere armas lugeja,

Olen ülimalt rahul terviseresultaadiga, mille olen saavutanud 2018 aastal ehk siis perioodil märts 2018 - september 2018.

Mis mind häiris ?

Mind häiris see, et minu kehal olid igalpool tumepruunid plekid. Alguses tekkisid need rindade alla, siis laienes see ala järjest suuremaks. Ei olnud taipu teha enne pilte, kuid eelmisel suvel tegin ühe pildi, sest see vaatepilt mind tõesti ehmatas.

Neid pruune plekke oli ka näopeal, just põskede peal - neid rahvasuus nimetatakse pigmendilaigud, aga ka maksaplekkideks - miks just nii - kes seda teab, aga nagu öeldakse, siis igal asjal peab ju mingi nimi olema.

Avatud kaelusega kleiti kanda ei saanud, sest endal ei olnud just meeldiv tunne.

Minu väga hea sõbranna Marje Leika, kellega oleme koostööd teinud nüüd juba pisut üle aasta, tegi mulle plaani, kuidas tegutseda, et häirivad plekid kehalt kaoksid.

Kuidas olukorra lahendasin ?
 
Kaotada ju ei olnud midagi, seetõttu siis asusin liikuma koostatud plaani järgi. 


Iga kuu oli kindel programm ja nii kuni sügiseni välja, jah vahel oli ka tahtmine loobuda, sest kõige raskem programm, mis nõuab eriti enesedistipliini on Colovada Pluss ja seda tegin selle perioodi vältel 3 korda.

Täna ehk siis 04 jaanuar 2019 on küll seis see, et hommikul avastasin , et mõni plekk on justkui taas ilmunud, kuid ma nüüd tean, mida tegema pean - uuesti Coral Detox, programm Terve Soolestik, parasiiditõrje programm ja jälle Colovada, mis puhastab soolestiku eriti põhjalikult.

Eelnev protsess tõestas selgelt seda, et kui puhastada enda keha sisemiselt sh ka soolestikku, siis muutub ka naha seisukord ja sh kaovad ära ka nahalt erinevad plekid sh vistrikud, punnid jne jne.

Kusjuures , nahk muutub ka siidiseks ja siledamaks, seda on mulle sageli öeldud.

Kui teema kõnetas ja soovid nõustamist, et kuidas ja mismoodi seda kõike teha - siis ole armas ja kirjuta mulle meilile - helilondon@gmail.com või helista - 5058051.

Naha probleemid on sinu keha sisemisemaailma peegeldus

Meie keha on üks tervik ja tegelikult nii loogiline.

Sageli toon inimesele välja võrdluse:
Kui majal on kanalisatsiooni torustik umbes, siis on ju kogu maja eluolu häiritud - aga inimesel on selleks nö kanalisatsiooni torustikuks meie soolestik (peensool ja jämesool, ka lümfisüsteemi nimetatakse vahel inimese üheks kanalisatsioonisüsteemiks, kuid täna on teema just soolestik) ja kui "kanalisatsiooniga" on mingi probleem, siis on ka inimese eluolu häiritud - tekivad nahaprobleemid, lööbed, vistrikud, haavandid, punetused nahal, dermatiidi vormid, psoriaas, akne jne jne jne. 

💢💢 
Probleemid nahal ei ole mitte midagi muud, kui sinu keha sisemise maailma peegeldus. 💢💢

Kui probleem on juba roninud naha peale, siis järelikult on kehas endas see probleem juba väga kaua arenenud ja selleks, et probleem üldse nahale jõuaks on ta eelnevalt läbinud erinevad keha nö kihid - seega - probleem ise on olnud juba päris mõnda aega.
Sellest lähtuvalt ei ole abi naha peale mingite kreemide, palsamite, seerumite jne mätsimisest, vaid lahendust tuleb hakata teostama seest poolt.

Mõtle natuke ise ka kaasa - kui sa probleemsele nahale paned peale kreemi,  mis tulemuse see sulle annab ? Sa ju nö mätsid selle probleemi kinni , aga edasi ?
Vaja on samm sammult hakata keha puhastama seest, mitte väljastpoolt. Ja see ei ole päris nii, et tegin nüüd ühekorra ära ja nüüd on korras. Jah - nüüd, kui tegid, siis on korras, aga see ju ei jää korda. 

Kui enda kodu koristad ehk teed nö suurpuhastuse, kas siis sa rohkem mitte kunagi enam oma kodu ei puhasta ?
Puhastad ju küll ja sa teed seda regulaarselt. Sa puhastad vs koristad enda kodu iga nädal või vahel lausa igapäev, suurema puhastuse teed ehk kord kvartalis.


Sinu kehaga on täpselt sama seis - ka sinu sisemine keha vajab regulaarselt puhastust. 

Coral Clubil on selleks kindlad juhtnöörid, kuidas ja milliste lahendustega seda teha ja olles ise järjepidev ja järjekindel - siis on ka tulemused mõnede kuude möödudes näha.
Jah, see protsess peab mahtuma ka sinu kuueelarvesse suurus järgus 50-80 eurot kuus( mõnel kuul veidi rohkem, mõnel vähem), kuid sinu tervis on ju sinu enda kalleim vara ja seda hoida on kindlasti soodsam, kui hiljem nö parandama hakata. 

Kui see info sind kõnetas ja soovid rohkem infot, siis kirjuta mulle meilile : helilondon@gmail.com

kolmapäev, 28. november 2018

Kehadiagnostika, annab vastused keha seisukorrast

QMRA testi eesmärk on anda inimesele informatsiooni tema kehaorganite seisukorra kohta. Teeme seda koostöös Coral Clubiga ja töötame selle ettevõte toodetega, mis on 20 tegevusaasta jooksul ennast igati tõestanud ja saavutatud on suurepäraseid terviseresultaate. Meie keha on üks tervik ja ei saa seda lahti võtta nö varuosadeks, seepärast lähtub ka Coral Clubi kehatervikust ja klubi arstide poolt on koostatud tervisehäirete lahendamiseks spetsiaalsed programmid taimsete vahenditega.

Meie keha on üks tervik ja meie keha vajab igapäevaselt õiged mineraale, vitamiine, antioksüdante, fermente jne.
Kuid kuidas sa tead, mis sinu kehas puudu on ja mida sinu keha vajab ? Umbes täpselt neid tarbides - on see pigem raha raiskamine.

Terviseprobleemid saavad sageli alguse just sellest, et meie kehas on kas midagi üle või on midagi puudu -- igapäevane veetarbimine on väike, värskes õhus viibitakse vähe jne jne - ehk neid komponente on väga palju, mis mängivad rolli meie kogu keha funktsioneerimises.Quantum Magnetic Resonance Analyzer (QMRA) asendab vajadust ultraheli, tuumamagnetresonants- või radiograafia erinevate parimast tervisest kõrvalekallete avastamisel ja aitab praktikutel kiiresti avastada tervisliku seisukorra muutumise põhjused. Samuti teha kasulikke soovitusi, mis on inimestele abiks, keha tervendamise protsessis.

Analüüs annab täiusliku ülevaate kliendi Tervislikust seisukorrast ilma vereanalüüsi või röntgenita. Ei radiatsiooni, ei verd, ei mingit mõistatamist!

Hoides lihtsalt sensorit oma peopesas, kogutakse minuti jooksul Teie tervise andmeid erinevatest organsüsteemidest. See täiustatud elektrooniline süsteem kogub signaale inimrakkude magnetväljast teaduslikuks analüüsiks ja selle abil võrreldakse igat organit mahukas andmebaasis olevaga.

Seega saab analüüsida ja määrata testitava isiku tervislikku seisundit ja peamisi probleeme ning selle alusel tegutsemiseks esitada standardsed terviserikete vältimise soovitused. Esimene sihtmärk on põhjus. Peatage sümptomite ravimine, see ei eemalda põhjust.

Diagnostika ise võtab aega umbes max 5 minutit, andmete sisestamine ja protsess ise. Küll aga sellega asi ei piirdu, vaid siis selgitan lahti kogu testi jooksul kogutud sisu. Kogu ajakulu on ligikaudu 45-50 minutit.

Mida inimene teada saab:
1) Südame ja veresoondkond – veresoonte läbilaskvus, elastsus, põletikud, surve , vere paksus, viskoossus.
2) Peensool – peristaltika ja imendumine - võimalik kindlaks teha, kas soolestikus on liigset lima või on soolestikus seened. Lisaks mao töö kindlaks tegemine.
3) Jämesool – Jämesoole peristaltika, puhtus ja töövõime.
4) Maks – rasvumise näit, toksikoosi näit, vitamiinide salvestamine, sapi töö.
5) Kõhunääre ehk pankreas – Insuliini ja glükoosinäit+ kõhunäärme töövõime
6) Neerud – Valgusade, bakteriaalne näit, põletikud, neerukivide ohu määr, nitraatide ja pestitsiidide näit
7) Kopsud – kopsumaht, bronhide puhtus, kopsude tervikpilt.
8) Aju närvisüsteem – veresoonte olukord( lupjumine) närvisüsteem , mäluindeks, toitainete ligipääs.
9) Luuhaigused
10) Luu mineraali tihedus – luuhõrenemise näit, mineraalide liig imendumine või ala imendumine. traumade näit
11) Liigesed – liigeste seisukord, traumad, valud, haigused.
12) Luude kasvuindeks – indeks näitab, kui kiire oleks paranemine, kui peaks luu murdma ja kas üldse on selline oht.
13) Mineraalid kehas – täielik inimkehale asendamatute mineraalide ülevaade
14) Vitamiinid kehas – asendamatute vitamiinide nimekiri .
15) Aminohapped kehas – aminohapete omastamise tabel, võimalik ülevaade, milliseid aminohappeid piirata.
16) Koensüüm kehas – Q 10 olemasolu.
17) Endokriinsüsteem – hormoonsüsteemi ülevaade.
18) Immuunsüsteem – rakuvahelise vedeliku näit, kas puhas või must( lümf).
Millistes organsüsteemides on immuunsus madalam ja millises keha osas võib olla mingi bakterjaalne invasioon. Võimalik määrata liigse lima olemasolu kehas ja viiruste olemas olu.
19) Kilpnääre-Thyroid – kilpnäärme näidud ja antikehade näit.
20) Toksiinid-mürgid kehas – millisest kohast saab inimene individuaalselt väliseid toksiine- jook, söök, elektomagnet kiirgus ja hingamisteed.
21) Raskemetallide kogus kehas – määrab ära raskemetallide olemasolu. Nimekiri
22) Füüsiline elukvaliteet – keha füüsiline ja vaimne tasakaal, vee ja hapniku tasakaal+ rakuvahelise vedeliku PH määramine.
23) Allergiad – ärritajad kehas - 28 erinevat näitu, mis ütlevad, talumatused ja võimalikud allergiad. Sh- tolm, piim, ravimid, loomakarvad, mereannid, õietolm jne.
24) Ülekaalulisus - määrab ära seedimise kiiruse või siis kui aeglane seedimine on, lisaks näitab liig toksilise rasvkoe olemasolu kehas.
25) Nahk – selle üldine seisund - sünnimärkide ülevaade ( Adekvaatne vastus, kui inimene pole 2 kuud päevitanud) immuunsus, keemiareostus nahal jne.
26) Silmad - silmalihased, kae tekkimise oht, tursed, immuunsüsteem jne.
27) Kollageen – testi põhiselt näitab ära keha nõrgima lüli
28) Närvisüsteem – näitab ära stressitaseme ja närvisüsteemi ülepinge.
29) Südame ja aju pulss – pulsisagedus, südametöö, veresoonte läbilaskvus .
30) Vere lipiidid – üldkolesterool jne.
31) Günekoloogia – naistele ( Eesnääre- meestele)
32) Rind – naistele (Mehe seksuaalne funktsioon)
33) Menstruaaltsükkel – naistele ( Meestel - Sperma ja seeme)
  
Rahaline kulu 35 eurot, ajaline kulu ca 50 minutit.

NB! Tartus järgmine kehadiagnostika 20 jaanuaril. Aja broneerimiseks võta ühendust allpool olevate kontaktide kaudu.

Mujal Eestis tuleb eraldi kokkuleppida. Kui huvilisi on vähemalt 7 inimest ja olemas on ka ruum , kus protsessi läbi viia, siis pole probleem ka kohale tulla.

Kaasa saab inimene ka soovitused, mida ta ise eelkõige saab ära teha, et tervis veel parem oleks ja lisaks koostame ka 3-5 kuulise programmi Coral Clubi toodetega, kuna just nendega on saavutatud ettevõtte 20 tegevusaasta jooksul väga suurepäraseid tervisetulemusi, kuna ettevõtte tervisekonseptsioon on lahendada probleemi juurpõhjused.

Kas inimene otsustab pakutud võimalust kasutada ja programmid läbi teha - jääb inimese enda otsuseks. Selge on see, et reaalsed tulemused tulevad ca 5-6 kuu pärast, kuna keha puhastusprotsess võtab aega. Aastakümmeneid ei ole inimesed omanud piisavalt infot, kuidas ennast sisemiselt puhastada ja korrastada, seepärast nüüd sellega alustades tuleb varuda kannatlikku meelt ja olla järjepidev.

Anthony William oma raamatus "Meditsiinimeedium" ütleb samuti "Peaksite paranemist märkama mõne kuu järel ja kogu protsess võtab tavaliselt aega kuus kuud kuni kaks pool aastat aega" (lk105).

Klubiliikmeks registreerumine kohustusi kaasa ei too, aga annab suurepärase võimaluse saada regulaarselt infot , kuidas hoida ennast ja oma lähedasi tervetena

NB! Klubiliikmeks tasub teha vaid siiski siis, kui inimene on valmis ka koostatud programmi järgima, et oma tervist samm sammult parandada. Igaks juhul siiski liikmeks teha mõistlik ei ole.

https://ee.coral-club.com/registration/?REF_CODE=81963394753
NB! TEGEMIST EI OLE TERVISHOIU TEENUSEGA JA DIAGNOOSE EI PANE.


Iga inimene on väga erinev ja tulemused on igal inimesel ka erinevad. Mina olen heameelga nõustajaks ja suuna näitajaks ja eelkõige soovin, et inimesed oleksid terved ja õnnelikud.

Kui soovid ennast registreerida kehaskaneeringule, siis kirjuta mulle meilile helilondon@gmail.com või helista tel 5058051 või võta ühendust messingeri kaudu.

Nahal tumedad plekid on kadunud

Tere armas lugeja, Olen ülimalt rahul terviseresultaadiga, mille olen saavutanud 2018 aastal ehk siis perioodil märts 2018 - september ...